درباره آموزشگاه زبان فاروس

 • آموزشگاه زبان فاروس  آموزشگاه نمونه دارای لوح تقدیر از آموزش و پرورش
 • اولین  آموزشگاه مجهز به سیستم آموزش تمام هوشمند در اسلامشهر
 • دارنده اولین   سایت آموزشی به روز زبان اسلامشهر
 • برگزار کننده کلاس ها با تعداد مناسب
 • تدریس با روشهای جذاب و افزایش علاقه زبان آموزان به ادامه تحصیل
 • همکاری با بهترین اساتید دانشگاهها و موسسات
 • اهدای جوایز نفیس در پایان هر ترم آموزشی
 • مجهز به واحد ویژه خردسالان برای اولین بار در اسلامشهر
 • به کار گیری اساتید مجرب و تحصیل کرده از بهترین دانشگاه های تهران
 • مدیریت تخصصی و حرفه ای
 • دارا بودن تمام سطوح از پایه تا پیشرفته
 • نظارت بر فعالیت زبان آموزان با دوربین مداربسته
 • تاکید بر مهارتهای ارتباطی (communicative)

 

آموزشگاه زبان فاروس با هدف آموزش موثر و کارآمد به کودکان ، نوجوانان و جوانان در سال ۱۳۸۷  شروع به کار نموده و از بدو تاسیس، همواره کوشیده است با به کارگیری شیوه های تدریس منحصر به فرد خود، زبان انگلیسی را به صورت جالب و جذاب به زبان آموزان بیاموزد. خوشبختانه این شیوه ها به قدری مورد استقبال زبان آموزان قرار گرفته است که نه تنها باعث ایجاد انگیزه بین زبان آموزان گشته، بلکه بارها اتفاق افتاده که زبان آموزانی که نسبت به یادگیری زبان بی علاقه بودند، به زبان علاقمند شده و در آن به خوبی پیشرفت کرده اند. مدیریت آموزشگاه که کارشناس ارشد آموزش زبان بوده و از دبیران ممتاز آموزش و پرورش می باشد، به کاستی های نظام آموزش حاضر واقف است و تلاش می کند با همفکری مدرسین پر تلاش آموزشگاه، و با شیوه های مختلف آموزش زبان را بسیار دلپذیر و جذاب سازد. طوری که لحظات نشستن دانش آموزان در کلاس نه دشوار و کسل کننده بلکه دلپذیر و پر از هیجان باشد.

pharos
فاروس

 

راز محبوبیت آموزشگاه زبان فاروس در میان زبان آموزان توجه به این نکته است که دنیای کودکان و نوجوانان آمیخته با بازی ، هیجان ،رقابت و تلاش برای برتری است. بنابراین مدرسان آموزشگاه زبان فاروس، در جلسات همفکری همواره به دنبال شیوه هایی برای اغنای این نیازها هستند. هنگامی که کودکان و نوجوانان با این شیوه ها در مراحل اولیه آموزش به زبان علاقمند شوند، مطمئناً گامهای بعدی را با علاقه برمی دارند و سطوح بالاتر را به خوبی می گذرانند.

تلاشهای کارکنان آموزشگاه باعث شد در فروردین ۹۲ طی همایش تقدیر از برترینها آموزشگاه زبان فاروس به عنوان آموزشگاه نمونه اسلامشهر شناخته شده و لوح تقدیر وجایزه ویژه را دریافت کند.

 

pharos
IMG_0001edited

pharos

سیستم آموزش و منابع درسی

در آموزشگاه زبان فاروس تلاش می شود از جدیدترین کتابهای درسی و سیستم های آموزشی oxford و Cambridge استفاده شود .

آموزشگاه مجهز به سیستم صوتی و تصویری مناسب در کلاس هاست و علاوه بر آن برای اولین بار در اسلامشهر از تکنولوژی آموزش آنلاین ازجمله بازی ها و مسابقات آموزشی آنلاین نیز برای تدریس استفاده می شود . همچنین برای اولین بار در بین آموزشگاه های اسلامشهر  از سیستم کلاس هوشمند در آموزشگاه استفاده می گردد که تاثیر فراوانی در یادگیری و ایجاد انگیزه بین زبان آموزان داشته است.

 

تکنولوژی آموزشی

 

علاوه بر جذابیت هایی که مدرسان آموزشگاه در کلاس ایجاد می کنند در هر فصل جوایز نفیسی میان زبان آموزانی که در حد انتظار تلاش نموده اند به قرعه گذاشته می شود. مسابقه های Reading و Spelling و جلسات نمایش فیلم و بحث آزاد از دیگر برنامه هایی است که باعث پیشرفت زبان آموزان در مهارتهای گفتاری و نوشتاری زبان می شود .

 

کارت جایزه و جوایز نفیس

زبان اسلامشهر

z

 

برنده تبلت

بی شک راهی که آموزشگاه زبان فاروس نشان می دهد به موفقیت و سربلندی می رسد این را زبان آموزانی که از بدو تاسیس رهرو این راه بوده اند تصدیق می کنند .

برنده ها

 

به امید اینکه همه فرزندان عزیزمان با یادگیری درست زبان افق های تازه ای را از علم و دانش و فن آوری به سوی سرزمینمان بگشایند و در صدور فرهنگ و تمدن غنی این مرز و بوم به جهانیان موفق باشند .

کلاسهای مناسب

آدرس: اسلامشهر قائمیه فلکه سوم کوچه ۳۶

تلفن های آموزشگاه :  ۵۶۴۷۶۹۳۱ و ۵۶۴۷۶۹۳۲

Light-House-in-Stormy-Night

فاروس یعنی فانوس دریایی

 آموزشگاه زبان فاروس استوار ایستاده  است تا با وجود تمام ناملایمات وسختیها

راه را به آینده سازان این مرز و بوم نشان دهد.