دانلود نرم افزار کمک آموزشی Lemorize اندروید

دانلود نرم افزار کمک آموزشی Lemorize اندرویدReviewed by فاروس on May 11Rating: 5.0دانلود نرم افزار کمک آموزشی Lemorize اندرویدLemorize یک نرم افزار کمک آموزشی میباشد که هدف اصلی آن فراهم آوردن امکاناتی است که به وسیله آنها سرعت یادگیری افزایش پیدا کرده و مطالب برای مدت طولانی در ذهن باقی بمانند. در واقع این نرم افزار کمک میکند مطالب در عرض مدت کوتاهی از حافظه کوتاه مدت به حافظه دراز مدت انتقال یابند.

۱۰۹۳۰۰۹۳

Lemorize (لمورایز) یک نرم افزار کمک آموزشی میباشد که هدف اصلی آن فراهم آوردن امکاناتی است که به وسیله آنها سرعت یادگیری افزایش پیدا کرده و مطالب برای مدت طولانی در ذهن باقی بمانند.

در واقع این نرم افزار کمک میکند مطالب در عرض مدت کوتاهی از حافظه کوتاه مدت به حافظه دراز مدت انتقال یابند.

برای چه افرادی مناسب است؟

این برنامه میتواند برای زبان آموزان، دانشجویان، دانش آموزان و تمام افرادی که قصد یادگیری و به خاطر سپاری مطلبی را دارند مورد استفاده قرار بگیرد.

یادگیری یک زبان جدید فرآیندی زمان بر بوده و یکی از مشکلات در این زمینه فرار بودن مطالب است. زبان آموزان معمولا بسیاری از لغات و اصطلاحاتی را که مدتی از یادگیری آنها می گذرد فراموش میکنند. حال تصور کنید اگر حدود ۹۰% مطالبی که یاد میگیرید در حافظه دراز مدت شما ثبت شوند چه اتفاقی خواهد افتاد؟ بعد از مدت کوتاهی تاثیر چشمگیری بر روی صحبت به آن زبان، نوشتن و درک مطلب خود خواهید دید.

بسیاری از دروس دبیرستان و دانشگاه دروس حفظی بوده و به خاطر سپاری حجم زیاد مطالب در مدت کوتاه امری دشوار است. در صورتی که با روشی آسان میتوان این مشکل را حل کرد. این دسته از افراد میتوانند در طول ترم با استفاده اپلیکیشن اندروید Lemorize بدون نیاز به تایپ کردن مطالب از آنها عکس گرفته، آن عکس را به عنوان پشت یا روی فلش کارت قرار داده و بر اساس متد لایتنر در عرض مدت کوتاهی مطالب را فرا گیرند.

با چه روشی؟

اصول کار در برنامه بر اساس فلش کارت بوده و روش یادگیری مبتنی بر متد لایتنر میباشد. به وسیله این نرم افزار میتوان مطالب را به شکل فلش کارت درآورده و با استفاده از متد لایتنر آنها را در بازه های زمانی مشخصی مرور کرد که این بازه های زمانی بر اساس نمودار یادگیری ذهن بوده و توسط خود برنامه تعیین میشوند.

حداقل تعداد دفعات مرور هر مطلب ۶ مرتبه می باشد. این تعداد مرور در کنار فاصله های زمانی استاندارد بین مرور ها باعث میشود مطالب در عرض مدت کوتاهی وارد حافظه دراز مدت شوند.

دانلود مستقیم
http://www.lemorize.com/Download/DownloadAPK
دانلود از بازار
http://cafebazaar.ir/app/com.lemorize/?l=fa

2 دیدگاه

2 دیدگاه در “دانلود نرم افزار کمک آموزشی Lemorize اندروید

  1. به تو چه گفت:

    فوق العاده بود

    1. مدیریت گفت:

      زنده باشید

دیدگاه خود را بنویسید: